Bronowice 3 pokoje po remoncie generalnym, jasna kuchnia


Numer ogłoszenia:
68
Ogłoszenie od:
Osoby prywatnej
Ostatnia zmiana:
208 dni temu

Podstawowe informacje
Cena:
551 000 zł
8 888 zł/m²
Powierzchnia:
62 m²
Liczba pokoi:
3
Poziom:
1 (z 2)
Opis ogłoszenia

  Sprzedam 3 pokojowe, nieprzechodnie z jasną kuchnią mieszkanie na pierwszym piętrze w 2 piętrowej kamienicy . PO GENERALNYM REMONCIE (wymienione wszystko – tynki, instalacje elektryczne , grzewcze oraz sanitarne, nowe wylewki , posadzki, panele, okna, drzwi). Łazienka nowa, świeżo wykończona. Wszystko zrobione w wysokim standardzie.

  Mieszkanie jest GOTOWE DO ZAMIESZKANIA (ściany pomalowane, zamontowane panele o wysokiej klasie ścieralności, w kuchni wszystko przygotowane do zabudowy).

  Mieszkanie bezczynszowe (co przy takiej powierzchni daje oszczędność ok. 400 zł miesięcznie). Koszty utrzymania to tylko prąd, gaz i woda.

  Do mieszkania można dokupić pomieszczenie w suterenie (o powierzchni ok. 15m z dużym oknem) w którym z powodzeniem można zlokalizować gabinet/pracownię w cenie ok. 35000 zł.

  Bardzo cicha i spokojna okolica pomimo bliskości centrum. Bardzo blisko przystanek tramwajowy i pętla Bronowice oraz Uniwersytet Pedagogiczny. Na końcu ulicy przy której znajduje się kamienica powstał park wokół fortów. Ulica naprzeciw poczty, nie przejazdowa (ślepa) prowadzi bezpośrednio do nowopowstałego parku.              Mieszkanie sprzedaję z powodów osobistych, nie było robione na handel tylko do własnego użytku więc materiały są z górnej półki. Możliwa zamiana na mniejsze z dopłatą, najlepiej w tej samej okolicy.

  Biurom nieruchomości dziękuję.

                                             Tel – 698614406

Ogłoszenie

Kategoria:

Nieruchomość

Numer ogłoszenia:

68

Ogłoszenie od:

Osoby prywatnej

Data dodania:

22.01.2019

Data aktualizacji:

22.01.2019

Lokalizacja

Województwo:

Małopolskie

Miasto:

Kraków

Dzielnica:

VI - Bronowice

Powierzchnia i cena

Powierzchnia:

62 m²

Łączna cena:

551 000 zł

Cena za m²:

8 888 zł/m²

Szczegóły

Kategoria:

Sprzedaż

Rodzaj:

Mieszkanie

Rynek:

Wtórny

Liczba pokoi:

3

Liczba łazienek:

1

Poziom:

1 (z 2)

Mapa