REKLAMA W PLDOM.PL


Numer ogłoszenia:
51
Ogłoszenie od:
Firmy
Ostatnia zmiana:
867 dni temu

Opis ogłoszenia

Serwis przeznaczone dla osób, firm, instytucji świadczących usługi związane z rynkiem nieruchomości.        

                      

  Bezpłatny Serwis Ogłoszeniowy PLDOM.PL Nieruchomości Kraków w swojej ofercie prezentuje na dodatkowej podstronie firmy świadczące USŁUGI budowlane, instalacyjne i pozostałe związane z rynkiem nieruchomości. Hasło nieruchomości i usługi staramy się złączyć w jeden zamknięty obieg propozycji, ofert, inicjatyw. Portal został aktywowany w styczniu 2019 roku i już jest widoczny na ulicach Krakowa dla tysięcy mieszkańców naszego miasta.

  Jak zachęcić Państwa do nadużywania strony, publikowania usług, zamieszczania ofert na stronach PORTALU NIERUCHOMOŚCI PLDOM.PL  .

 

Dzisiejszy internat przesycony jest spamem i wszystkim tym co jest męczącym nieuczciwym bałaganem. Ciężko odróżnić właściwą propozycję, od krótkotrwałej niedorzeczności. Ciężko przedstawić normalność, zdrowe zasady działania serwisów ogłoszeniowych.

                Serdecznie zapraszam do Nas.

.

              Proste, normalne i uczciwe zasady.

  Oferuję Państwu produkt bez przekłamań, nadużyć. Przyświeca Nam najprostsza idea, współpraca bez niedomówień Polityki Prywatności i Regulaminu. Nie handlujemy danymi osobowymi, nie gromadzimy danych bez uzasadnienia, nie nadużywamy zaufania. Naszą podstawą działania jest jedynie ogłaszanie usług, nieruchomości w serwisie www.pldom.pl

 

  Państwo zamieszczacie bezpłatne ogłoszenie, a nam zależy na wypromowaniu SERWISU i umieszczonych OFERT USŁUG FINANSOWYCH.

 

  PS

 Serwis w swojej propozycji bezpłatność w formie ogłoszenia podstawowego ma ustaloną zasadę, bezpłatny do końca XXI w. Podkreślam nie jest to promocja chwilowa, startowa.

 

  Dysponujemy zaskakującą ofertą prezentacji PORTALU PLDOM.PL na ulicach i chodnikach Krakowa. MOBILNY TELEBIM widoczny w korku ulicznym (godziny szczytu komunikacyjnego), w miejscach spacerowych, na Błoniach Krakowa, w miejscach niedostępnych dla stacjonarnych telebimów.

 

  Dwa sposoby zamieszczania oferty.                                                                                                             

  Samodzielnie przez panel DODAJ OGŁOSZENIE lub wysyłamy prośbę o publikacje treści email. Adres poczty: reklama@pldom.pl 

 

  Mile widziane uwagi dotyczące działania serwisu PLDOM.PL

 

   Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do współpracy Administrator i Właściciel Serwisu PLDOM.PL Franciszek Ponicki.

Ogłoszenie

Kategoria:

Usługa

Rodzaj usługi:

Inne

Numer ogłoszenia:

51

Ogłoszenie od:

Firmy

Data dodania:

05.01.2019

Data aktualizacji:

28.01.2019

Siedziba firmy

Województwo:

Małopolskie

Miasto:

Kraków

Dzielnica:

I - Stare Miasto

Adres:

Rynek 1

Siedziba firmy