Chcesz zarabiać na najmie krótkoterminowym? Sprawdź


Numer ogłoszenia:
188
Ogłoszenie od:
Osoby prywatnej
Ostatnia zmiana:
529 dni temu

Cena
329900
Opis ogłoszenia

Kup BEZ PROWIZJI OD WŁAŚCICIELA

Szukasz mieszkania pod wynajem, ale obawiasz się nieuczciwych lokatorów? Atutem tej oferty jest status tej nieruchomości: jest lokalem, a nie mieszkaniem. Dzięki czemu nie ma obawy, że lokator będzie prawnie chroniony przed eksmisją, mimo braku płatności za czynsz.

W każdej chwili można zmienić jego status na mieszkaniowy. Ma odpowiednią wysokość (2,5m oraz doświetlanie...)

Były właściciel wynajmował je na tzw. pokoje, za kwotę 2500 zł (przed remontem).

Powierzchnia 47,8 m2 położone przy ul. Białoprądnickiej 32A w dzielnicy Prądnik Biały.

Świeżo wyremontowane, do wejścia bez żadnych nakładów finansowych. Wymieniono drzwi wejściowe, okna w pokojach i kuchni (115 x 83 cm), toaletę, oświetlenie, meble kuchenne. Lodówka i kuchenka elektryczna zakupione zostały w listopadzie tego roku. Jak widać na zdjęciu do klatki wchodzi się po 8 schodach, a do mieszkania schodzi po 9, więc nie jest to typowe przyziemie.

Okna są od strony nieprzechodniego, zamykanego na klucz ogródka. Okna są na wysokości 1,20 m od gruntu. Lokal jest bardzo ciepły (przebiegają przez niego w zabudowie sufitowej wzdłuż przedpokoju 2 rury grzewcze). Do tej pory było tylko w miesiącach mroźnych w niewielkim stopniu dogrzewane elektrycznymi eco grzejnikami z opcją ustawienia temperatury i godzin grzania. Dzięki temu czynsz (z funduszem remontowym) jest bardzo niski ok. 280 zł. Ewentualnie jest możliwość i zgoda wspólnoty na podłączenie się do istniejącego w bloku ogrzewania. 

Mieszkanie może być świetną inwestycją. Wynajmować go można np. na tzw. pokoje lub najem krótkoterminowy - nawet dla 6 osób. Blok jest blisko szpitala Jana Pawła oraz Narutowicza oraz tylko 6 km od Rynku, 5 km od Uniwersytetu Rolniczego, 4 km od galerii Bronowice przez co jest idealną bazą noclegową nie tylko dla studentów.

Ogłoszenie

Kategoria:

Inwestycja

Numer ogłoszenia:

188

Ogłoszenie od:

Osoby prywatnej

Data dodania:

01.01.2020

Data aktualizacji:

01.01.2020

Lokalizacja

Województwo:

Małopolskie

Miasto:

Kraków

Dzielnica:

IV - Prądnik Biały

Adres:

Białoprądnicka 32A

Mapa