Sprzedam, kupię dom, mieszkanie w Krakowie. Kiedy kupować NIERUCHOMOŚĆ ?


Numer ogłoszenia:
116
Ogłoszenie od:
Firmy
Ostatnia zmiana:
199 dni temu

Cena
1
Opis ogłoszenia
   Rok 1999, rok 2006, 2018, 2019 i wielkimi krokami nadchodzi 2020.

   Ciągle  to jedno niezmienne pytanie przeszywa nasze myśli.
                    Bum, krach, spadek, wzrost cen.

   Kiedy I JAK kupić mieszkanie? Jaki okres jest najdogodniejszy? Kiedy ceny spadają? Latem? Zimą? Wiosną? ….. a może Jesienią?
Może trzeba się wybrać na targ, kleparz krakowski, gdzie zasięgniemy porady u najbardziej znamienitych przekupki. Może będzie znała odpowiedź, a może zapytamy dozorcę z ulicy Sławkowskiej, kiedy najlepiej kupować mieszkanie, czy przypadkiem gdzieś nie słyszał krzepiącej  prognozy. Alternatywnie możemy jeszcze pomaszerować do wróżki i posłuchać przepowiedni o naszej przyszłości.


   Dylematów, rozterek co nie miara.

   Nieruchomości magiczne słowo i zmienny rynek obrotu domami, mieszkaniami, ziemią. Potrafi zaskoczyć, zdecydowanie zamieszać w głowie. Najczęściej szokująca prognoza jest tylko chwilowym trendem, rodzajem spekulacji. Zawsze przeanalizujmy wszystkie czynniki dokładnie. Nie ulegajmy fali dreszczyku rzekomo najlepszej rynkowej podpowiedzi.

 

   Przeglądając  sieć internetu w poszukiwaniu odpowiedzi, zdumiewa mnie niebotyczna mnogość opinii i publikacji na ten temat. Setki dwuznaczności, najtrafniejszych przepowiedni i fachowych prognoz. Mieszkaniowe Cztery Pory Roku na rynku nieruchomości.

Jaka jest prawdziwa odpowiedz?   

  Jedna i niezmienna, mój utrudzony nabywco lub zbywco. Wszystko zależy od Ciebie, Twojej Rodziny, Dzieci, Planów, Etapu Twojego Życia i Garści SZCZĘŚCIA.


            To najważniejsze podpowiedzi.


   Na rynku nieruchomości nie występuje okres sianokosów, owszem ten rynek nieruchomości podawany jest przeróżnym trendom spadkowym, wzrostowym i chwilowym krachom, ale generalnie to MY decydujemy kiedy kupujemy cztery kąty. Opowieści o ogórkowych sezonach są jedynie nakręcaniem emocji osób szukających domu, mieszkania, parceli.

   Fascynująca plotka potrafi podkręcić Nasze emocje w trakcie podejmowania decyzji o zakupie nieruchomości, ale to tylko powierzchowny czynnik. W takiej chwili zawsze musimy zachować zimną krew i kierować się racjonalnym myśleniem. Tak naprawdę, zakup mieszkania  to nie wymiana zużytych baterii, wkręcenie żarówki, to osobliwa sytuacja życiowa, która zawsze jest podyktowana długimi rozważnym analizowaniem wszystkich czynników za i przeciw.


  Specyfika rynku nieruchomości polega na tym, że ludzie przez cały rok kupują - sprzedają, pora roku, pogoda ma jedynie wpływ na nasze emocje towarzyszące zakupowi nieruchomości. Kiedy kupujemy lub sprzedajemy nieruchomość zawsze dotykamy wewnętrznych, życiowych potrzeb rodziny, naszego biznesu. To inwestycja długofalowa, którą ciężko przekalkulować w skali roku, dwóch, trzech lat.  

 

  Powyższy krótki felieton " SPRZEDAM, KUPIĘ DOM, MIESZKANIE W KRAKOWIE. KIEDY KUPOWAĆ NIERUCHOMOŚĆ ? ' jest jedynie skromną podpowiedzią do przemyślenia. Przedstawiona opinia ma na celu ostudzić emocje przy podejmowaniu decyzji o zakupie domu, mieszkania, działki i zrodzić najwłaściwszą koncepcję, w tak ważnym momencie NASZEGO życia. 

                                                                                   Krakowski Rynek Nieruchomości.

 

                   Na dzisiaj wystarczy dylematów.. Pozdrawiam Franciszek www.pldom.pl

Ogłoszenie

Kategoria:

Inwestycja

Numer ogłoszenia:

116

Ogłoszenie od:

Firmy

Data dodania:

03.04.2019

Data aktualizacji:

03.04.2019

Lokalizacja

Województwo:

Małopolskie

Miasto:

Kraków

Dzielnica:

I - Stare Miasto

Mapa